Logo

Zakład Optyczny s.c., Michał Rosa, Patrycja Rosa
45-018 Opole, ul. Krakowska 12
tel.: 77 42 30 350

 
Logo

Optyk Rosa


W salonie obecnie pracuje już 2 pokolenie, które dba zarówno o zachowanie tradycji stworzonej przez założycieli, jak i o nowoczesność salonu.


Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie wykonać okulary korekcyjne do każdej wady wzroku zarówno dla dorosłych jak i dzieci.

Podstawowym zadaniem, który mobilizuje nas do dalszego rozwoju jest udzielenie Państwu fachowej profesjonalnej pomocy przy doborze opraw okularowych. Okulary często stanowią cześć garderoby lub biżuterii dlatego dokładamy starań, aby okulary były komfortowe w użytkowaniu i atrakcyjne wizualnie.

Nasz personel bardzo chętnie odpowie na Państwa pytania dotyczące optymalnego wybory oprawy, jak również zapozna z charakterystyką materiałów, z jakich wykonuje się oprawy.

Oferta sprzedażowa to modne oprawy z najnowszych kolekcji oraz ramki o klasycznych kształtach które zadowolą na pewno nawet najbardziej wyszukane gusta. Posiadamy w ofercie oprawki znanych renomowanych firm zagranicznych jak zarówno bardzo duży wybór polskiego producenta.

Przy doborze kierujemy się nie tylko obowiązującymi trendami, ale przede wszystkim staramy się spełnić wszystkie Państwa wymagania co do oprawy - ZADOWOLONY KLIENT TO NASZ PIORYTET