Logo

Zakład Optyczny s.c., Michał Rosa, Patrycja Rosa
45-018 Opole, ul. Krakowska 12
tel.: 77 42 30 350

 
Logo

W dniach 28.06 - 13.07 Salon nieczynny z powodu urlopu. W dniach 15-17.07 rabat 15 % na cały asortyment.

Istniejemy na rynku od końca lat 70, początkowo jako Zakład Usługowy 1413, a od roku 1989 staliśmy się firma prywatną.


Od 40 lat dbamy o Państwa oczy. Zarówno właściciele firmy jak i pracownicy posiadają wykształcenie optyczne i wieloletnią praktykę w zawodzie, co gwarantuje wysoki poziom świadczonych usług. Naszym klientom oferujemy kompleksową obsługę gdzie można zbadać wzrok i uzyskać fachową poradę, dokonać zakupu opraw i szkieł okularowych lub soczewek kontaktowych zgodnie z zaleceniami lekarzy i optometrystów.

Oferta

Szeroki asortyment opraw okularowych pozwala na wybór odpowiedniego modelu w zależności od wady wzroku i indywidualnych upodobań. Posiadamy oprawy zarówno tradycyjne jak i ekstrawaganckie, delikatne i wyraziste, plastikowe i metalowe, w najmodniejszych wzorach i kolorach.

Podstawowym zadaniem, który mobilizuje nas do dalszego rozwoju jest udzielenie Państwu fachowej profesjonalnej pomocy przy doborze opraw okularowych. Okulary często stanowią cześć garderoby lub biżuterii dlatego dokładamy starań, aby okulary były komfortowe w użytkowaniu i atrakcyjne wizualnie. Nasz personel bardzo chętnie odpowie na Państwa pytania dotyczące optymalnego wybory oprawy, jak również zapozna z charakterystyką materiałów, z jakich wykonuje się oprawy.

Opolska Karta Rodziny i Seniora

“Opolskie dla Rodziny” to program wielu różnych działań, zainicjowanych przez Zarząd Województwa Opolskiego, skierowanych do mieszkańców regionu, na każdym etapie ich życia – od tych najmłodszych aż po seniorów.

Wszystkim posiadaczom  Opolskiej Karty Rodziny i Seniora przysługuje w naszym salonie rabat 10% na zakup okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych .

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Bezpłatne badanie wzroku

Kupując u nas okulary korekcyjne możecie Państwo odbyć bezpłatne badanie wzroku.

W naszym gabinecie oferujemy możliwość wykonania komputerowego badania wzroku oraz pełne badanie okulistyczne wykonywane na wysokiej klasy sprzęcie.

Nasi lekarze okuliści i optometryści mają duże doświadczenie w doborze okularów jednoogniskowych i wieloogniskowych (progresywnych).